Údržba vody bude snadná a rychlá

K péči o bazén je zapotřebí hlavně být vybaven dostatkem kvalitních přípravků pro údržbu a úpravu vody. Samozřejmostí je pravidelné dodávání dostatečného množství aktivního chloru. Dalším důležitým krokem je pravidelná kontrola kvality vody za pomocí testerů a s tím souvisí i vyrovnávání hodnot PH vody. Také nesmíte zapomínat vodu ošetřovat změkčovačem vody, pokud máte tvrdou vodu a také není na škodu, pokud pravidelně preventivně dodáváte do vody přípravek proti řasám.

bazén venkovní

Jistě dobře víte, že u většiny přípravků si můžete vybrat mezi kapalnou či pevnou formou. A pokud chcete k ošetřování vody ve Vašem koupání využívat tabletové přípravky, je dobré si pořídit pomocníka, který zajistí, aby se tyto přípravky pozvolna rozpouštěly do celého obsahu koupacího zařízení a aby Vám nepoškodily dno bazénu. Tímto pomocníkem je samozřejmě plovák do bazénu. Ano, plovák je přesně tím pravým, co potřebujete, pokud chcete využívat k úpravě vody tabletové přípravky.

Tablety nelze jen tak vhodit do vody, protože by se za prvé rozpouštěly jen lokálně na jednom místě a za druhé by mohly poškodit dno Vašeho koupacího zařízení. Vložením tablet do plováku si zajistíte, že voda ve Vašem koupání bude kvalitně ošetřena v každém koutě. Díky tomu, že se tento pomocník pohybuje po hladině vody, se tak dostávají účinné látky z tablet do celého obsahu vody a Vy už se nemusíte o nic starat.

kurh

Nemusíte se ničeho obávat, protože plovák je vhodný pro všechny druhy tablet, jak chlorových, tak i jakýchkoliv jiných. Navíc jsou k dostání v mnoha různých tvarech a velikostech a také třeba vybavené i teploměrem, abyste měli vždy přehled o teplotě vody. V nabídce najdete také zimní dilatační plováky, které Vám pomohou se zazimováním Vašeho bazénu. Tak přijďte k nám a pořiďte si pomocníky, kteří Vám usnadní péči o Vaše koupání.