Zábava pro všechny generace

Hledáte zajímavou zábavu, kterou si zpestříte všední dny anebo s ní oslavíte nějakou významnou událost? Nechcete se už nudit a chcete sdílet zážitky se svými přáteli? Láká vás pohyb a nezapomenutelné zážitky?

IMG_8139ps

V tom případě vyzkoušejte lasergame v Praze, která toto všechno dohromady spojuje. Jde o oblíbenou střílečku, kterou milují jak mladí, tak staří, ženy i muži. Stačí, když dáte dohromady libovolně velkou partu přátel a pustíte se společně do hry. Jakmile dostanete na tělo speciální vestu se senzory a do ruky laserovou pistoli, okamžitě se vám do krve vyplaví adrenalin. A kde je dostatek adrenalinu, tam je také zábava. Ta na vás čeká buď v tajemném labyrintu anebo v historických aztéckých ruinách. Existuje mnoho herních módů a pravidla jsou různá, proto se nemusíte bát, že byste tuto zábavu brzy vyčerpali.

Nicméně ta základní pravidla jsou vždy stejná – kdo dostane nejméně zásahů, vyhrává. A poté, co se utkáte v prostorách laserové arény, můžete své zážitky dále rozvíjet ještě v přilehlém baru, kde není o zábavu rovněž nouze. Nicméně to nejlepší, co můžete udělat, je to prostě vyzkoušet. Takový zážitek stojí za tisíc slov a již po krátkém čase hry vám bude jasné, že do toho všeho chcete jít znovu. Proto je tou nejjednodušší možností rezervovat si svůj termín skrze webové stránky provozovatele, a těšit se na hru.

skupina-mensi

Na místo určení se dostanete snadno a budete mít jistotu, že zde bez potíží zaparkujete na soukromém parkovišti anebo v přilehlém obchodním centru. A pokud vás zábava osloví, tak neváhejte a darujte podobné zážitky i těm, které máte rádi – třeba formou dárkového poukazu anebo prostě tak, že je s sebou vezmete do hry. Na podobný zážitek totiž jen tak někdo nezapomene tak jako na tradiční kytici a čokoládu, kterou dostane ke každým narozeninám, a už ho to nijak nepřekvapí.