Podzimní a zimní oblečení chytře

Podzimní počasí je velice vrtkavé a pokud se chcete opravdu zahřát, chce to kvalitní oblečení, které vás zahřeje a nepromokne. Na doma se poté bude hodit oblečení z materiálů, které vám nahradí deku. Tu už nebudete potřebovat. Teda přes den, na noc se vám bude hodit.

1 Oblečení na ven

Ať už kupujete oblečení pro sebe, nebo pro děti, zaměřte se na funkční oblečení, které na podzim určitě oceníte. A naučte se vrstvit. První vrstva by měla být funkční, odvádět pot od těla a zároveň hřát. Velice oblíbené je třeba merino vlna, která nejen zahřeje ale také odvede pot od těla a pokud se objevíte někde, kde bude teplo tak se nebudete přehřívat. Jako druhou vrstvu volte teplejší materiál, jako je třeba flauš, welsoft a podobně. Třetí vrstva by měla být funkční, nepromokavá. Koukejte po softshellu, který je velice vhodný na přechodová období. Šijí se z něj jak kalhoty, tak i bundy a vesty. Softshell je velice vhodný především pro děti, protože se jednoduše čistí, když se ušpiní a nepromokne. Děti tak zůstávají v suchu a v teple, i když se válí třeba v trávě po hřišti.

kaštan

2 Oblečení na doma

I doma se vám bude hodit kvalitní oblečení, které vás zahřeje. Zaměřte se na oblečení, které vám bude pohodlné. Hodit se vám bude třeba kvalitní mikina, košile a hlavně pohodlné kalhoty. Zapomeňte doma na džíny, vezměte na milost tepláky a legíny, které sice nebudou vypadat úplně dokonale ale na druhou stranu jak zahřejí, tak budou neskutečně pohodlné, což určitě oceníte. Pokud se chcete opravdu dobře zahřát, pořiďte si mikinu z welsoftu, který vás velice zahřeje. Připomíná teplou deku, do které se můžete kdykoli zachumlat a mít ji kdykoli s sebou.

podzim

Pokud chodíte hodně do přírody, budou se vám hodit i kvalitní boty, které nezapomeňte naimpregnovat, aby vydržely co nejdéle. Kvalitní obuv je základ, především ve vlhkém počasí, které na podzim bývá velice časté.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup