Obraťte se na stomatologa včas

Jak se zdá, je v současnosti stále větší nouze o stomatology. Ne tak ale v Liberci. Zubní lékaři Liberec 2kdent ve svém Estetickém dentálním centru přibírají nové klienty a poskytují jim preventivní vyšetření, zákroky v akutních a bolestivých případech, běžné výplně zubů či extrakce, které bývají často nutné u zubů moudrosti; provádí dentální hygienu, profesionální čištění i bělení zubů, zabývají se parodontickými obtížemi svých pacientů a vyšetřením i léčbou v oblasti endodoncie; ošetřují citlivé krčky; provádějí protetické práce a zubní implantáty, včetně dalších potřebných úkonů, nezbytných pro zachování zdravého a vzhledného chrupu. Můžete je kdykoliv kontaktovat pomocí emailu či telefonicky, eventuálně osobní návštěvou během ordinační doby.

dental-2036945_960_720

Protože stomatologické ošetření na Estetické dentální klinice v Liberci je provedeno v té nejvyšší kvalitě, neváhají lékaři poskytovat na svou práci nadstandardní záruční lhůty. Jejich podmínkou je však absolvování dentální hygieny a preventivní prohlídky 2x za rok. Kromě toho je nezbytné řídit se radami zubních lékařů a dentální hygienistky.

Záruční doby:

  • kompozitní výplň – 5 let na vypadnutí (záruka se nevztahuje na odštípnutí zubu a odumření zubního nervu)
  • korunky – 5 let na vypadnutí, 2 roky na odštípnutí keramiky
  • implantáty Straumann – 10 let na mechanické selhání implantátu, 5 let na biologické selhání
  • endodoncie – 3 roky

model-4529801_960_720

Zuby moudrosti

Nešťastné osmičky! Ty dokáží člověka pořádně potrápit! Často mají špatný růst, který bývá navíc provázen záněty, a ty se rozšiřují i do okolí zubů moudrosti. Kromě toho se ostatní zuby kolem nich špatně čistí. A tak často přicházejí klienti za svým stomatologem, aby je těchto zubů zbavil, protože většinou buď pobolívají, anebo opravdu pořádně bolí. A to zpravidla už i při prořezávání.

Pak tedy přichází na řadu extrakce. A protože zuby moudrosti bývají občas velice nešťastně uloženy v čelisti, mělo by být jejich vytažení svěřeno do rukou odborníků. V Estetickém dentálním centru se tyto chirurgické extrakce provádí na vysoké úrovni a při použití moderního 3D RTG přístroje, jenž slouží k precizní diagnostice.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup