Zvolte si moderní osvětlení


I když dle průzkumů většina domácností stále svítí standardními žárovkami, čím dál tím více lidí se přiklání k LED variantám. Důvody jsou dva. Tím prvním je úspora, kterou tím lze dosáhnout. Ta může být až o 90% vyšší, než-li u standardního typu osvětlení, což je opravdu krásné číslo. Druhým důvodem je životnost. Běžná vláknová žárovka vypoví svou službu zhruba po dvou tisících hodinách. Nový typ žárovky má životnost daleko vyšší. Uvádí se, že může fungovat bez problémů až desetkrát déle. Proto je lepší si pořídit moderní typ osvětlení, než se neustále spoléhat na zastaralou technologii.
led světlo

Čím více, tím lépe

Obecně platí, že čím více budete využívat LED žárovek, tím více bude spořit. Elektrická energie je dnes velice drahá a investice do spořivého světelného zdroje je tak velice moudrá. V každé místnosti vyšroubujte vláknové žárovky a nahraďte je těmi modernějšími. Můžete využít i jiné zdroje světla s touto technologií, například reflektor, který se skvěle hodí na zahradu, například při pořádání večírků. Je vhodný ale i k vytvoření příjemné romantické atmosféry.
strom v žárovce

Různé druhy

LED žárovky nevyzařují pouze jeden základní typ světla, ale pořídit si je můžete jak typy s teplým světlem, tak i varianty, které svítí studeně. V místnosti, kde rádi čtete, například v obývacím pokoji, využijete spíše žárovky s teplým světlem a na místech, kde teplé světlo nepůsobí moc dobře, našroubujete žárovky se studeným nádechem. Není pravda, že rozdílné teploty barev znamenají rovněž rozdílnou spotřebu energie. Všechny typy jsou náročně stejně.
červená dioda

Jasná volba

I když jsou LED žárovky o něco dražší, než bývaly klasické typy, pořád se jedná o investici, která se vám může jen a pouze vyplatit. Nejenže dokáží fungovat mnohem déle, ale jsou rovněž také velice spořivé, díky čemuž ušetříte nemalé peníze za elektřinu. Nemusíte si tak dělat starosti, jestli jste náhodou nezapomněli zhasnout například v koupelně . Určitě vás to nezruinuje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup