Vychutnejte si tabák zdravěji

Kouření je zábava mnoha lidí, někdo si k tomuto účelu vybral klasické cigarety, někdo dává přednost doutníkům. Stále více lidí se začíná aktivně zajímat o nové možnosti v oblasti tabákových výrobků. Není třeba při kouření vdechovat extrémní množství nezdravých a škodlivých látek, a vydechovat kouř, který může mnoha lidem vadit. Kouřit dnes můžete i zdravěji a elegantně, bez nevábného kouře, bez načichlého oblečení, žlutých zubů a žlutých prstů. Elektronická cigareta mok vám přináší nový způsob jak si zakouřit, a přitom myslet i na svoje zdraví a okolí.

mok 2.0

Co vám nabídne mok cigareta?
Přináší revoluční způsob v užívání tabáku. Jde o nové zařízení, kde se tabák nahřívá speciální jehlou, a díky tomu nejsou účinky na zdraví tak škodlivé, jako u klasických cigaret. Mok 2.0 je novinkou na trhu. Nové zařízení je stylové – kromě unikátního designu vám nabídne i vysokou výhřevnost, a tím i efektivnější nahřívání tabáku.

V současné době si můžete vybrat ze dvou druhů zařízení
Mok fwrd – má malé rozměry, díky čemuž baterie vydrží celý den
Mok mini plus – nabídne moderní vzhled, nahřátí za 12 sekund a dílku jednoho cyklu v 4 minuty

mok fwrd

Do všech zařízení si můžete vybrat mok coo náplně, které vás dostanou svou výraznou chutí. Nahřívaný tabák najdete v příchutích klasického tabáku, kávy, pomeranče, mentolu a borůvky. Mezi nimi si určitě najdete svého oblíbence. Pokud chcete snížit negativní vliv kouření na svoje zdraví, určitě zvažte pořízení alternativního prostředku, kterým je e cigareta mok. Její popularita stále roste, protože jde o revoluční zařízení. Není to obyčejná elektronická cigareta, ale funguje jako nahřívač tabáku – spalováním nedochází ke vzniku hustého kouře, a přesto si vychutnáte chuť tabáku. Zařízení jsou takové malé módní doplňky, protože jejich design je zcela odlišný od konkurenčních výrobků.