Okamžiky klidu

Po celodenním shonu přijde člověk domů řádně utahaný a podle druhu práce také řádně vystresovaný. Takže si potřebuje nutně odpočinout. Jak fyzicky, tak i psychicky. Obojí je pro náš organizmus hodně důležité. Bez toho se tělo opotřebovává a spěje hodně rychle k záhubě. Máme na mysli pochopitelně odpočinek neaktivní, a klidně tomu lze říkat lenošení. Toto je třeba si dopřávat pravidelně a pokud možno minimálně jednou denně.

pražená káva

Nu a k tomu patří například právě dobrá a kvalitní káva. Pokud někomu stačí břečka, je to v pořádku, je to jeho věc. My si zde však povíme o kávě kvalitní a jen z těch nejlepších surovin. A nebudete ji muset shánět všude možně, budete si ji moci objednat přímo zde v článku. Na konci vám prozradím, kde a jak.

Nuže, pražírna kávy Brno je jedna z mála v Česku, ne-li jediná, kde mají jen to nejlepší pro své zákazníky. Zrno se nakupuje u osvědčených dodavatelů, nebo dokonce i přímo od farmářů a vše je pečlivě kontrolováno. Takže je vyloučeno něco, co není opravdu v té nejvyšší třídě. Káva se pak praží přímo zde, a to dvakrát týdně. Takže je zaručeno, že neleží někde, kde to pro ni není dobré. Odbyt je totiž pořád, takže se ihned rozprodá a pak se zase praží nová.

káva jako rostlina

Jaké druhy si zde můžete zakoupit? Inu, račte se podívat sami. Já vyberu jen namátkou. Je to káva z Hondurasu, Etiopie nebo Kolumbie. Každá má svou specifickou chuť a pokud se nemůžete rozhodnout, tak si nechte telefonicky poradit. Ale je zde ještě lepší řešení, které žádná rada nenahradí a tím je objednávka všeho dostupného a postupné zkoušení. Protože jedině vy sami a vaše chuťové pohárky plus čich mohou nejlépe posoudit, co je pro ně dobré. Jak jsem již výše zmínil, je docela dobře možné, že je to jediná česká pražírna kávy u nás, a tudíž je třeba objednávat poněkud dopředu. A jak? Jednoduše, klikněte na jinak barevný text a ocitnete se přímo na webu prodejce.