Potřebné podepsání dokumentů pro naše posouzení

Pokud uzavíráme novou smlouvu anebo si chceme udělat nabídku na míru – vždy je nutné podepsat určité dokumenty. Jedná se většinou o souhlas s GDPR. Další možností jsou informace o zpracování osobních údajů Nebankovni-hypoteky-uvery. Tyto dokumenty jsou nutné podepsat už z toho důvodu, že tím dáváme souhlas, aby mohli zaměstnanci využít naše osobní údaje a případně citlivá data.

Ať už žádáte o hypotéku, úvěr, poskytnutí srovnání nabídek na sloučení půjček a jiné – vždy budete podepisovat potřebné dokumenty. Je to standartní postup.

podpis smlouvy

Žádost o úvěr o automobil nás může stát mnoho času. Jednou mi klientka z nejmenovaného prodejního místa popisovala situaci, kdy si kupovala automobil se zálohou na místě a čekala na schvalování a vyřízení zaměstnanců asi čtyři hodiny. Byla tak znechucená z čekání, že když si jí znovu pozvali dovnitř a usadili si ji, že nečetla to, co jí dávají podepisovat. Bohužel jim podepsala spoustu nevýhodných a směšných doložek. Jeden rok trvalo, než z nich požadované věci stornovali a navrátili jí peníze za něco co sama nechtěla. Jeden rok. To je hodně dlouhá doba. Proto vždy se vší opatrností vždy řádně pročtěte podmínky a veškerý text co je ve smlouvě sepsaný. Vyhnete se tak mnoha problémům, které mohou nastat.

Vždy dávejte jasně zřetelné požadavky na zaměstnance a nic zbytečného navíc. Je to pro Vaši ochranu.

dva lidé

Co se týká jiných opatření – nemusíte dělat nic zvláštního. Jen ještě nezapomínejte na to, že covid-19 je stále mezi námi. Takže správná ochranná opatření stále mějte na paměti. Ve více využívaném místě, kde se denně projde mnoho lidí je rizikové. Mějte u sebe nový respirátor, který můžete použít v případě potřeby. Stejně tak i dezinfekční gely na ruce a neuděláte chybu ani tím, když si vezmete svojí vlastní propisku na podepisování případných potřebných dokumentů. Pokud máte vše své a dodržíte tyto pokyny – budete v bezpečí.