Oplocení má nejen chránit pozemek

Již od dávných dob platilo, že plot určoval hranice nějakého pozemku, který měl svého majitele. V podstatě poté všichni respektovali tyto vytyčené plochy. V tomto směru se zase tolik nezměnilo a oplocení se provádí stále, jen se používá jiný materiál a také existují jiné možnosti. Každopádně by si majitel měl vždycky uvědomit, že plot by měl vypadat esteticky pěkně, aby zapadl do celkového krajinného rázu. Je pravdou, že oplocení má daleko jednodušší konstrukci, než pevné stavby.

betonová struktura

Plot má dvě základní funkce:

  1. Dotváří celkový vzhled domu, krajiny nebo zahrady, podle toho, co se bude oplocovat. Tudíž bude zároveň i dekorativní složkou.
  2. Chrání majitelův pozemek před vniknutím nebo neoprávněným pohybem.

Moderní doba přináší novinky

Vzhledem k tomu, že všechno se vyvíjí k lepšímu, tak není důvod vyzkoušet i nový modernější způsob oplocení, ačkoliv je pravdou, že každý plot, když je dobře posazený, tak je hezký z každého materiálu, ať se jedná o dřevo, kov nebo kombinaci dalších prvků. Nicméně novinkou na trhu jsou betonové ploty, které jsou z certifikovaného betonu a navíc odolné vůči mrazu a povětrnostním podmínkám. Dokonce i vzhledově nejeví známky nějaké šedé a ošklivé zdi, naopak moderní technologie jim vtiskla do základů určité kouzlo, které dokáže velmi překvapit. Dokonce i instalace je velmi jednoduchá a není nijak nákladnou záležitostí. Betonový plot, cena za metr je přijatelnější, než u dřevěné konstrukce a má několik možností výstavby. Existuje velké množství kombinací jednotlivých typů desek a také jejich velikostí.

oplocení

Jeho přednosti:

  • Jednoduchá montáž. Mezi dva průběžné sloupky se vsunou betonové desky, kdy počet desek určí výšku plotu.
  • Bezúdržbový plot a odolný vůči počasí a je mrazuvzdorný.
  • Dá se dobře a kompletně rozebírat a skládat podle potřeby.
  • Výběr je možný z různých druhů vzorů a dokonce i barev.
  • Je vyroben z přírodního materiálu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup