Na koho se obrátit ve finanční tísni?

Pokud má někdo vážné ekonomické potíže, sází nejednou na řešení jménem půjčka. Protože to je nejednou ten jediný způsob, jak přijít k nedostávajícím se a přitom potřebným penězům včas.

Člověk se tak odebere do nějaké té finanční instituce, odevzdá a vyplní tam nějaká ta lejstra a čeká. A někdy čeká úspěšně. Ovšem někdy také ne.bohatství

Protože ne všichni poskytovatelé jsou stejní a také jejich podmínky se nejednou navzájem i diametrálně liší. A tak se nejednou zkrátka nezadaří.

Ale jindy pro změnu ano. Třeba když člověk požádá nebankovní společnost o půjčku jménem americká hypotéka bez registru. Zatímco totiž podmínky pro získání půjčky v bance spíše odrazují, tady jsou přímo úsměvné. Stačí jenom:

  1. mít nemovitost, již je možno dát do zástavy za poskytnuté peníze,
  2. mít alespoň takový příjem, jímž lze uhradit nejnižší možné splátky,
  3. mít registry dlužníků nanejvýš s nějakým banálním záznamem, který není třeba brát až tak docela vážně.

Žadatel, který toto splňuje, se může těšit na půjčku, jež může dosáhnout až sedmdesáti procent odhadní ceny zastavované nemovitosti. Od níž ho dělí pouze povinnost vyplnit na internetu jednoduchý formulář, poslat e-mailem několik snímků zmiňované nemovitosti k ocenění a dohodnout se se zástupcem společnosti na všech detailech půjčky. Načež nic nebrání tomu, aby byla po doložení všeho potřebného podepsána smlouva a vyplacena dohodnutá částka.prasátko stojící na penězích

Tedy peníze, jež si může náš hrdina vyzvednout ze svého účtu a použít na cokoliv, co se mu jenom zlíbí. S možností splácet je třeba i po těch úplně zanedbatelných splátkách až třicet let. Nebo také předčasně, je-li mu to milejší. Peníze, za něž bude hradit jen snesitelné úroky.

Každopádně je taková americká hypotéka něčím, co lze získat snadno a co vytáhne trn z paty leckomu. I těm, kdo jsou ve skutečně tíživé situaci. A třeba i vám.