Letiště v Ostravě a parkovací služba

Ostrava se může pyšnit svým letištěm Leoše Janáčka, které je v podstatě třetím největším letištěm v České republice. Odsud se pořádají různé mezinárodní lety a je velmi snadné se dostat do Velké Británie, Řecka, Bulharska, Egypta, Turecka atd. I v tomto směru jsou zde k dispozici velmi profesionální služby, které umožní lidem být rychleji odbaveni a nabízí jim další příjemné benefity. Rozhodně mezi jeden poměrně významný patří i samotné parkování. Je to velmi výhodné, protože pokud nemáte jinou možnost, než se dopravit na letiště vlastním vozidlem, tak si nemusíte dělat starosti, co s ním uděláte, kam ho postavíte a už vůbec ne, zdali ho naleznete po svém návratu z dovolené. Letiště Ostrava má speciální parkování, které zajisté ocení každý majitel automobilu.

parkoviste

Rezervační systém pohlídá vaše místo

Častokrát jsou odlety plánované i na noční nebo velmi brzké ranní lety, v tomto případě je velký otazník, jak se dopravit na letiště. Jediná možnost je doprava po vlastní ose, tudíž vymyslet plán, kdo vás odveze nebo pokud pojedete sami, co udělat poté s automobilem. Na vaše otazníky je tu vysvobozující odpověď. Vyzkoušejte Parklot, který vám pomůže vyřešit situaci a to nejen přímo v Ostravě, ale i na dalších letištích v ČR a dokonce i zahraničí.

parkovani u letiste

Co nebo kdo je Parklot?

V první řadě se jedná o špičkový systém, který zajišťuje parkovací služby kolem letištních ploch. Nabízí parkovací místa v objektech, která jsou vysoce zabezpečena, což je pro řidiče nesmírně důležité. Je to z toho důvodu, že si na dovolené nebo služební cestě nemusí dělat žádné starosti o své vozidlo. Navíc je čeká další velmi zajímavá a kvalitní obsluha. Tyto služby lze využít i zde na letišti v Ostravě a rozhodně s tímto systémem budete spokojeni, tudíž není problém sem přijet i z větší vzdálenosti a zajistit si například levnější letenky pro svoji dovolenou. Oplocené a monitorované parkoviště Parklot je k dispozici všem řidičům a jako příjemný benefit získají ještě pohodlnou dopravu na letiště i z něj i v noční nebo časné hodině svého příletu či odletu.