Bicí nástroje, klarinety a mixážní pulty

Poohlížíte se po nových hudebních nástrojích nebo chcete raději mixovat hudbu jako dýdžej amatér nebo dokonce profík? Ať tak či tak, v každém případě si ze širokého sortimentu kvalitních hudebních nástrojů určitě vyberete.

bicí nástroje

Mixážní pulty pro amatéry i profíky

Co by to bylo za zábavu bez hudby. A když hudba tak vlastní. Proměňte se v dýdžeje a vybavte se potřebným zařízením. Chybět vám samozřejmě nesmí nějaký ten mixpult. Perfektně vybavený mixážní pult je zkrátka základ. Vyberte si z DJ mixpultů různých značek ten pravý přesně pro vás a rozjeďte to v klubu nebo na party na plné čáře. Užijte si perfektní vybavení plné technických vymožeností a tvořte hudbu, kterou máte rádi. Oceníte možnost připojení zesilovačů a předzesilovačů, různé vstupy a výstupy určené pro mikrofony nebo třeba sluchátka. Mimo to budete nadšeni z vysoce kvalitního a odolného zpracování, které přijde vhod nejednomu milovníkovi hudby.

Zahrajte si na klarinet

Co takhle si zahrát na klarinet. Hru na tento jednoplátkový dřevěný hudební nástroj si určitě zamilujete. V sortimentu naleznete Bb klarinety, Es klarinety, A klarinety nebo také potřebné příslušenství v podobě hubiček a plátků. Vybírejte jednoduše podle vámi zadaných parametrů a zvolte si přesně ten pravý hudební nástroj pro vás. Tento dřevěný dechový nástroj si najde využití v sólové a komorní hudbě, v symfonickém orchestru či dechovkových skupinách a jazzu.

klarinet

Užijte si parádní hru na bicí u vás doma nebo v hudebním klubu

Nechte odplavit všechen stres a starosti hoďte za hlavu. Skvěle se odreagujete při hře na bicí. Vyberte si z nabídky parádní bicí nástroje a užijte si bubnování se vší parádou. Co takhle třeba akustický nebo elektronický typ? Jak je libo. Z rozmanité nabídky si vybere každý milovník hry na bicí. Samozřejmě nesmí chybět ani další potřebné a důležité vybavení v podobě hardwaru nebo obalů a přepravních kufrů. Maximální pohodlí při hraní vám pak zajistí speciální stoličky určené pro bubeníky. Vhod vám přijdou i náhradní paličky a metličky.