Jak zhubnout pár kilo

Trápí vás nadbytečná hmotnost? Opravdu jste si ale jistí, že potřebujete nějaká ta kila zhubnout? V naprosté většině případů jsou totiž na vině jen nízké sebevědomí a špatné vnímání sebe sama. Častokrát tímto problémem trpí ženy v nižším věku nebo v pubertě. Pokud nevíte, zda potřebujete zhubnout, nebo zda si přebytečná kila jen dokreslujete, máme pro vás skvělý nápad. Zkuste si počítat své BMI.

zdravé jídlo

BMI index je hodnota, díky které snadno a rychle zjistíte, zda hubnutí potřebujete. Jedná se o internetovou kalkulačku, do které zadáte své osobní informace a následně je vám vrácena výsledná hodnota, na základě které se můžete rozhodnout, zda začít cvičit, či nikoliv.

Pokud vám vyjde, že byste přeci jen měli nějaké to kilo zhubnout, máme tu pro vás několik nápadů, díky kterým půjdou přebytečná kila opravdu rychle dolu!

dietní jídlo

Asi nejčastější chybou je to, že žena na sebe nemyslí a nejedí. Často celý den hladoví a pak se přejí večer. Jedná se o nejčastější chybu. Nicméně dlouhé hladovění má opačný efekt, než se může zdát. Ženy si myslí, že když celý den nic nejí, že hubnou. Opak je však pravdou. Tělo si myslí, že jej chcete vyhladovět a právě proto si tuky daleko více ukládá.

Dalším velmi častým problémem je nedostatek pohybu. Nemusíte nutně dělat nějaký bojový sport, ale určitě byste měli do svého týdenního harmonogramu zařadit i delší procházky. Protože někdy se stačí párkrát projít a kila začnou mizet sama!

Kromě toho si dávejte pozor i na přebytečný příjem cukru. Máte ráda čokolády, nebo jiné sladkosti? Raději je ze svého jídelníčku vyřaďte. Pečte si domácí buchty, do kterých můžete přidávat místo klasického cukru nějakou zdravější alternativu – například čekankový sirup. Díky tomu můžete doplnit svoji denní dávku sladkého, bez kterého se neobejdete, ale přitom budete mlsat zdravě a velmi dietně. Jedná se o výbornou alternativu pro závislé na cukru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup