Univerzální učebnice pro hodiny zeměpisu

Začátkem školního roku žáci sednou do svých lavic a přirozeně s novým vyšším ročníkem se změní i složení jejich školních pomůcek. Předně se bude jednat o učebnice pro ZŠ, které se musí shodovat s požadavky vyučujícího. V tomto případě je to tak trochu bojový úkol pro rodiče. Pokud si vyhledají internetový obchod s učebnicemi pro základní školy, který má širokou nabídku ze všech nakladatelství, tak to rozhodně zvládnou bez jediné chybičky a navíc z pohodlí svého domova. Rozhodně by neměli zapomenout se podívat do sekce zeměpisu. Velkou oporou pro jejich děti, bude v hodinách zeměpisu, vydání nového školního atlasu světa.

skolni atlas 1

Tohle jiný kalibr

Jednou stránkou jsou učebnice zeměpisu pro ZŠ velmi zajímavé, dokonce, pokud s nimi ruku v ruce půjde i pracovní sešit, kde si žáci pěkně a názorně vypracují úkoly. Ale pro mnohé jedince je ještě daleko lepší, když se na kontinenty podívají z jiného úhlu. Právě takový jim nabízí nové vydání školního atlasu světa. Stejné je to v případě tektonické desky, která je velmi zajímavá a skutečně bude pro žáky snadno pochopitelná, když ji uvidí pěkně vyobrazenou. To rozhodně není všechno, co atlas nabízí.

  • Je rozdělený do tematických částí a díky barvám, které je odlišují, se žáci v nich budou lépe orientovat. Také učení poté bude daleko záživnější.
  • Mapy se věnují různým odvětvím, což dětem zaručeně přiblíží celkově život v jiných státech. A nejen to, ale i přírodu, hospodářství, prostředí a mnohé další zajímavosti.
  • Nechybí ani řádná dávka historie, kterou přináší historické mapy stěžejných etap, jak se vyvíjely jednotlivé kontinenty.
  • Fotografické zpracování určitých částí je doplněno výstižným textem a přehlednou tabulkou geografických údajů.

skolni atlas

Skvělá pomůcka, která se nikdy neztratí

Skutečně velmi podrobně vypracovaný školní atlas světa je přínosem nejen pro žáky a studenty, ale je skvělou učební pomůckou i pro pedagogy, kteří zeměpisnou látku vyučují. Na praktických příkladech se totiž studijní látka lépe pamatuje a především zanechává znalosti, které se nikomu neztratí ani v dospělosti.