Šatní skříňky pro pracovníky jsou nutnost

Slušný zaměstnavatel nemyslí pouze na výdělek své firmy, ale jde mu též o spokojenost svých zaměstnanců. Každý zaměstnanec má nárok na některé věci, které jsou povinností zaměstnavatele, aby je pro pracovníka zabezpečil. Jako první je na řadě zabezpečení jeho majetku, který pracovník vnese na pracoviště. I když je zřejmé, že pracovník by neměl vnášet do práce příliš cenné předměty zbytečně, přesto je zabezpečení jeho majetku povinností firmy. Ve většině případů zřizují firmy šatní místnost, kde má každý zaměstnanec přidělenou šatní skříňku, od které obdrží klíč a kam si může při příchodu do zaměstnání odložit své soukromé věci, oděv a další a věci si zabezpečit uzamknutím do šatní skříňky.
zámek skříňky

Výhody samostatných skříněk

– možnost uzamknutí soukromých věcí zaměstnanců, tím se zbavuje zaměstnavatel zodpovědnosti za jeho věci.

-zaměstnanec si může ve skříňce uschovat pomůcky pro svojí soukromou potřebu, například hygienické potřeby pro žena apod.

-zaměstnanec nemusí pomůcky denně odnášet domů a druhý den opět přinášet, ale může skříňku použít jako část svého pracovního zázemí.

-zaměstnanec má jistotu, že ve skříňce má vždy jen své věci a oblečení.
školní skříňky

Kvalita skříněk

Kvalita skříněk je velmi důležitá. Zaměstnavatel je pořizuje na několik desítek let, a proto je samozřejmé, že vybírá kvalitu. Nejlépe se osvědčili skříňky z kovového materiálu. Nerozvržou se a vydrží i časté stěhování při přestavbě šatny. V oblibě jsou skříňky, kde si může zaměstnanec oddělit civilní oděv od pracovního. Jde zejména o provozy, kde je nebezpečí přenosu infekce nebo o špinavé provozy. Vhodné je také, aby skříňka měla poličku na postavení kosmetiky, další zas na odložení obuvi. Protože jde většinou o to, aby se do určitého prostoru dostalo co nejvíce skříní, je nutné vždy zhodnotit praktické provedení velikosti kontra toho, co je uvnitř skříňky nabízeno. Vhodnější je vybírat uzamykání na patentní zámek oproti zámku visacímu. Proto při výběru šatních skříní volme takovou firmu, kde nám dovolí si vše prohlédnout osobně, kde je možné zvolit i různé varianty na požádání a kde není problém ve vyřizování objednávky, dopravy a případné reklamaci či následném servisu.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup