Reklama vás nemusí stát majlant


Reklamní předměty a dárky slouží podnikatelů i osobám samostatně výdělečně činným jako jeden ze zdrojů reklamy a propagace, a to zdroj poměrně levný. Různá reklamní sdělení v médiích jsou finančně nákladná, a mnohdy ani nedokáží splnit stejný účel jako obyčejný reklamní předmět. Obdarovaný zákazník totiž na dodavatele služby či zboží nezapomene – nosí-li na sobě tričko s logem firmy, anebo má v ruce několikrát denně propisku s jejím názvem, tak jméno společnosti, která mu jakýmkoliv způsobem posloužila a ještě mu poskytla navíc nějakou drobnost, z níž má klient užitek, jen tak nezapomene. Ten nápis má stále na očích a mozek si ho jednoduše uloží. V případě, že bude opět potřebovat dodavatele stejného či obdobného výrobku nebo služby, informace se propojí a první, co člověku vytane na mysli, bude jméno na reklamním předmětu. A tak, aby nemusel hledat někoho jiného – a také proč, když byl spokojen a ještě obdarován – vrátí se coby stálý zákazník.

promotional-products-694791_960_720

Takže dalo by se říci, že tady má firma za málo peněz hodně muziky. Vždyť bavlněná trička s laserovým potiskem, látkové či igelitové tašky, psací potřeby nebo stojánky na ně, pouzdra na tužky, kovová pera s gravírováním, USB flash disky ve speciálních tvarech a provedeních, DVD, foto rámečky, hrnky, kalendáře a diáře, a spousta dalších drobných předmětů, na nichž se logo firmy dostatečně vyjímá, splní svůj reklamní účel.

Naše společnost se tvorbou a prodejem reklamních předmětůzabývá a dokáže plně uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. A přitom se tento sortiment pohybuje v hodnotě stokorun, kdežto investice do reklamy v TV a na internetu, či inzerce a propagace v novinách a časopisech budou mnohonásobně vyšší.

pen-2532710_960_720

A kromě toho, že reklamním předmětem obdarujete své stávající klienty, myslete také na klienty potencionální. Při různých příležitostech můžete svoji firmu šikovně prezentovat a přitom rozdávat dárečky s logem společnosti a zároveň také s tištěným reklamním a propagačním materiálem.