Pro jakou půjčku se rozhodnout?

Nabídky půjček „bez registru“ a „bez dokládání příjmu“ se dnes těší velké popularitě. A je to naprosto logické. Vždyť kdo by byl nadšený z toho, že ve většině finančních institucí musí při žádostech o půjčku snášet důkladné vrtání se úředníků ve svých soukromých záležitostech, komu by se líbilo, že musí dokazovat svou solventnost a doufat, že ji bude nějaký úředník považovat za dostatečnou pro to, aby mu půjčili potřebné peníze? A komu by bylo sympatické, že ho po veškerém snažení mohou právě kvůli domněle nízkým příjmům či nějakému záznamu v registrech dlužníků odmítnout a nechat na holičkách?

koruny české

Zejména ti, koho nelze označit za ideální žadatele, tak mohou zkusit a také zkoušejí štěstí právě zde. Zde, kde se podle názvu soudě dá leccos ututlat, kde se nemusí všichni dozvědět, jak na tom žadatel je.
Jistě, není až tak docela pravda, že by u poskytovatelů půjček typu https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/hypoteka_bez_registru/ nikdo nestál o povědomí o tom, jak na tom ten který žadatel je, i tady zjišťují, jak si ten který uchazeč o peníze stojí, ovšem rozdíl tu ve srovnání třeba s klasickými bankovními produkty přece jenom je. Zde totiž nejde o zjišťování, zda je žadatel dostatečně movitý, tedy zda má příjmy na předepsané výši, ale o to, zda má tento takový příjem, aby dokázal splácet zamýšlenou půjčku.

ruličky peněz

A když tolik prostředků má a navíc si může dovolit dát do zástavy nějakou vlastní nemovitost, má své jisté. Může si požádat až o sedmdesát procent ceny oné nemovitosti. A to víc než jednoduše – pouhým vyplněním jednoduchého formuláře na internetu a zasláním pár snímků oné nemovitosti e-mailem k posouzení. O vše ostatní se už postará poskytovatel, jenž mu nastaví takové podmínky, aby mu bylo možno vyhovět. A to ať už co se týká délky splácení, jež může dosáhnout až třiceti let, výše splátek, úroků, poplatků a dalších záležitostí.
A poté, co je smlouva podepsána, už netrvá věru dlouho a žadatel má peníze na svém účtu. A může je použít na cokoliv, co jen se mu zlíbí.
A co si lze přát víc?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup