Onemocnění prostaty mívá kořeny v nesprávné životosprávě a stresu

Když se v lidském těle něco pokazí, spěcháme za lékařem, aby nám poradil, a mnozí z nás také spekulují nad tím, zda by lékař problém nevyřešil za nás nějakou kouzelnou pilulkou. Takto to ale nikdy nebude fungovat, protože každé onemocnění je v první řadě upozorněním, že něco provádíme špatně. Že se někde dopouštíme nějakých chyb. Je to upozornění pro nás samotné a lékař je pouze prostředník, který pomůže v orientaci nad problémem a doporučí vhodné postupy.

život ve stresu

Praxe ale bohužel bývá jiná, lékaři mnohdy předepisují syntetické léky, namísto aby se pacientům věnovali osobně a rozebírali společně jejich životní styl. Tam totiž bývá nejvíce chyb, a jedním z těch chybných momentů je životospráva.

Když onemocní prostata aneb prevence nade vše

Prostata nevhodné potraviny https://www.erectmax.cz/blog/nevhodne-potraviny-pro-prostatu/ – toto je jedna z prvních informací, kterou byste si měli ověřovat, abyste zbytnělou prostatu nejen léčili, ale zejména působili preventivně – ještě před tím, než dojde k problému. Co prostatě nejvíc škodí, jsou právě paradoxně chemické léky, chemická aditiva v potravinách, konzervanty, toxické látky obsažené v ovzduší, ve vodě, v půdě a kdekoli jinde kolem nás. Proto lze na prostatu doporučit detoxikační program, například sladkovodní řasy a bakterie Chlorella a Spirulina.

nezdravý životní styl

Velmi závažným problémem jsou potraviny chudé na živiny, jinými slovy fastfood a průmyslově zpracované výrobky, v první řadě pečivo z bílé mouky, sladkosti z rafinovaného řepného cukru a také mnoho masa a uzenin. Prostatě naopak velmi prospívají různé druhy ořechů a luštěnin, kvalitní rostlinné oleje, zelenina a ovoce. A také celozrnné, zejména bezlepkové obiloviny.

Stres – toto je kapitola sama o sobě, protože stres je chorobný ničitel všeho živého. Dlouhodobý stres dokáže zahubit rostliny i zvířata a člověk není výjimkou. Zatočte rázně se stresem a pomáhejte si při tom bylinami, rostoucími vysoko v horách, v jejich kořenech se nachází mnoho léčivých látek právě na prostatu, erekci, libido a zlepšení produkce testosteronu. Patří sem například Kotvičník zemní a Maca peruánská.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup