Jedna z největších českých firem

Když se řekne Česká pošta, jaké emoce se vám vybaví? Dobré nebo špatné? Spoustě lidem naběhne na čele žíla a bez jakéhokoliv slova už víme, jaké pocity se v něm hromadí. Hrozně malá skupina občanů je s touto službou spokojena, a tak jsme se na to podívali pod drobnohledem.
Tento státní podnik byl založen Ministerstvem vnitra ČR a má bohatou historii, ostatně můžete navštívit i poštovní muzeum, kde zjistíte, jak se činnost České pošty vyvíjela. Podíváme-li se, co je nám dnes od tohoto podniku nabízeno, řekneme si, co víc si přát. Můžete posílat balíky, psaní, provádět platby, dobít kredit, využít doplňkových služeb, například uzavřít pojištění, koupit si výherní los a nejen to. Při odeslání balíku či psaní si dokonce vyberete, jak chcete odeslat, do druhého dne, na danou adresu, no není to úžasné?
Balíčky k doručení
Tento vypracovaný model firmy je zkrátka úžasný, ale bohužel nefunguje, tak jak, by si tvůrci představovali. Proto, se Česká pošta potýká ve většině případů s negativními recenzemi.
Kurýr s balíčkem
VŠE JE O LIDECH
Zaměřili jsme se proto na problematiku, tohoto podniku a světe div se, problém je z velké části u zaměstnanců! Tím, ale nechceme hatit všechny, jak se říká neházejme všechny do stejného pytle! Když, se podíváme na některé doručovatele, zachází s balíky a psaním šíleně, ale nejen to, někdy u nás, ani nezazvoní, ačkoliv máme balík do ruky a rovnou hodí do schránky lístek, kde uvádí, že jsme nebyli zastiženi. To nás doslova, dokáže vytočit, protože za ty ceny služeb, které si platíme bychom očekávali mnohem více že?
Poštovní obálka
Drahé a nefungující!
Viděli jste ceník České pošty? Dnes už vás vyjde stejně draze, jako jiné doručovací služby, proto je třeba zamyslet se nad výběrem zásilkové služby. Člověk si rád zaplatí za servis, ale za fungující. Jestliže, máte na výběr zvolte při balíku jinou kurýrní firmu, pokud není na výběr, tak nezbývá než držet palce!
Do budoucna se u nás snad objeví i jiná firma, která, by odesílala i obálky a zastoupila tento státní podnik. Z mé vlastní zkušenosti, mohu hovořit o nespokojenosti. Celkem, často odesílám balíky a psaní přes Českou poštu, mnohdy totiž nemám na výběr a za jejich neúměrné ceny, čekám jiné služby. No, zkrátka v dnešní době, chce jen každý peníze, ale za nic že!