Glamping ubytování v horské přírodě

Plánujete dovolenou v zahraničí, ale netoužíte po tom se celý týden válet u moře v Chorvatsku. Nechcete trávit svůj čas v parném letním dni uprostřed starobylého náměstí, které je rozpálené a jedinou útěchou je zmrzlina? Chcete něco vidět a cizí zemi si prochodit. Milujete dlouhé procházky a horský vzduch? Není nad parné dny se uchýlit do přírody, kde vás budou krýt stromy a zpříjemní vám cestu protékající řeka nebo vodopád. V tom má příroda východu i v parných letních dnech jsou hory a příroda kolem nich chladnější než města. Proto spousta lidí dává přednost přírodě a horským krásám před městy.

slovinsko

Mi vám představíme ubytování, kde se budete cítit velice dobře. Jedná se o kemp ve Slovinsku. Krásná země s pohádkovou krajinou. Přímo z kempu budete mít výhled na tyčící se hory. Kemp je udržovaný a krásně čistý. Majitelé se o něj dobře starají. V kempu nabízí ubytování v glamping chatkách pro dvě až pět sob nebo se zde můžete ubytovat ve svém karavanu, stanu či obytném autě. V kempu jsou společné sociální zařízení. V koupelně je možnost si půjčit fén na vlasy, který ocení dlouhovlasé ženy. Můžete využít venkovní gril nebo sporák pro uvaření obědu nebo večeře. Kemp je plně vybaven. Jídlo si můžete dát v místní restauraci nebo využít pohoštění baru.

čistá jezera

Místa mají dost a rádi vás uvidí. Nemají problém ani se čtyřnohými mazlíčky. Budou tu mít dostatek prostoru na proběhnutí. Když vezmete sebou děti, mohou využít dětské hřiště, od kterého se line dětský smích. Děti se tak zabaví a vy budete mít chvíli na odpočinek. K pobytu si můžete připlatit bohaté snídaně, kde ochutnáte něco z místních surovin. Majitelé si sami vyrábí bylinné čaje a likéry. Jedná se o čistě nezávadný produkt, který je velmi chutný. Můžete si ho koupit domů pro sebe nebo pro příbuzné.

Glamping Slovinsko je skvělou příležitostí vidět krásnou zemi a užít si klidu a přírody.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup